Parafia Piusa X i Marii Goretti

W KĘDZIERZYNIE - KOŹLU

Pielgrzymka do MEDJUGORIE Święto Podwyższenia Krzyża 08.09.2023 - 16.09.2023 - zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę do MEDJUGORIE Święto Podwyższenia Krzyża 08.09.2023-16.09.2023

RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI:
Dzień 1: Msza Święta w godzinach przedpołudniowych (godzinę i miejsce poda organizator). Wyjazd z Żywca, Bielska-Białej, Katowic i okolic. Możliwość zorganizowania transportu z innych miejscowości.

Dzień 2: Przejazd do Medjugorie przez Słowację, Węgry, Chorwację. Przyjazd w godzinach porannych, zakwaterowanie, odpoczynek, obiadokolacja. Możliwość uczestniczenia w wieczornym nabożeństwie międzynarodowym.

Dni 3-8: Codzienne uczestnictwo w wieczornym nabożeństwie międzynarodowym; Wspólne wyjście na Górę Krizevac (Msza święta); Wspólne wyjście na Górę Podbrdo; W miarę możliwości spotkanie z Patrykiem i Nancy, spotkanie we Wspólnocie Cenacolo, w Matczynej Wiosce oraz innymi osobami posługującymi w Medju- gorie, Msza Święta w Tihalinie; wyjazd nad Morze Adriatyckie; wycieczka do Mostaru lub Sarajewa, wyjazd nad Wodospady Kravice - dla chętnych Dzień 8: Wyjazd do Polski.

Dzień 9: Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

Koszt: 850 zł plus 190 euro

Szczegóły i zapisy: 504-267-664 | 533-840-500 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cena zawiera:
opiekę duszpasterską, przejazd luksusowym autokarem, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę wykwalifikowanego pilota, 6 śniadań i 6 obiadokolacji, 6 noclegów w centrum Medjugorie (pokoje 2,3 i 4-osobowe), obowiązkową składkę do TFG.

Cena nie zawiera:
wycieczki do Mostaru (10 euro) lub Sarajewa, biletu wstępu na Wodospady
Kravice (10 euro).

Organizator, Biuro Usług Turystyczno-Szkoleniowych CEDRON Więcej szczegółów na: www.cedron.eu

Poniżej zdjęcia z zeszłorocznego pobytu w Medjugorje:

Gazetka Parafialna

Nasze konto bankowe

Plakaty